MIDDELFART 20141123

MIDDELFART 20141123 KSS DOMARE GUNNAR NYMAN DK

OTTO BIRVALP

BERNHARD BIR 2014 ÅRS RASVINNARE KSS

DAVID 2:A RASVINNARE OCH DELAD 5:E PLATS VETERANTOPPEN

MALMÖ VALP 214-11-09

2014-11-09 MALMÖ VALP DOMARE MARIE CALLERT 3+1

VALPKL 6-9

OTTO 1 HP BIM

LAHOLM INOFF 2014-10-19

2014-10-19 LAHOLM DOMARE CARINA ANDERSSON RAPP

STAFFAN CHKL 1 BH 1 BIR BIG 2

OTTTO VALP 6-9 2BH HP

DAVAID VETKL 1 BH 2 BÄSTA VETERAN

DIEDERSDORF NAT 2014-09-28 BERLINER LANDESSIEGER

2014-09-28 DIDERSDORF DOMARE  OZAN BELKIST TR

VALPKL OTTO BIR

CHKL BERHARD CERT  BIR

VETKL DAVID CERT BÄSTA VETERAN VETERAN BIS 1

DIEDERSDORF NAT 2014-09-27

2014-09-27 DIDERSDORF DOMARE  OLGA DOLEJSOVÁ CZ            

VALPKL OTTO BIR

CHKL BERHARD CERT VDH CHAMPION BIR CLUB BIS 1

VETKL DAVID CERT BÄSTA VETERAN

HILLERÖD 2014-09-21 INT

HILLERÖD 20140921 INT DOMARE ÅKE CRONANDER

BABYVALP OTTO BIR VALP

CHKL BERNHARD 2 EXL CK BH 3 R-CACIB KLAR FÖR INTERNATIONELLT CHAMPIONAT

TÅGARP 2014-09-14 NAT SDHK

20140914 TÅGARP NAT DOMARE MARIE THORPE UK

BERNHARD CHKL 1 BH 1 BIM

DAVID VETKL 1 BÄSTA VERERAN BH OPL BIS 4

BURLÖV 2014-09-06 INOFF

2014-09-06 Burlöv Inoff Domare Nina Jonzon

Valp 4-6 Otto 2:a BH valp

Veteran David Bästa Veteran  BIS 1 Veteran

2014-08-24 BACKAMO NAT MINIGRUPPEN

20140824 BACKAMO MINIGRUPPEN OFF DOMMARE VALP ÅSA ANDERSSON DOMARE VUXNA EVA BORG LIJEKVIST

VALP 4-6 OTTO 3:A HP

VETERAN DAVID BH 2 BIR VETERAN OCH VETERAN BIS 2

VETLANDA 2014-08-23 INOFF

VETALNDA INOFF 20140823 DOMARE B-Å GUMMESSON

STAFFAN BIR OCH BIS 4

OTTO VALP 4-6 1.A

ASKERSUND 2014-07-20 INT

2014-07-20 ASKERSUND INT DOMARE JOAKIM OLSSON SVERIGE 3+1

CHKL "BERNHARD" 2:A EXL CK 3:A BH R-CACIB

VETKL "DAVID" BÄSTA VETERAN 2:A BH

GÖRLEV 2014-06-08 NAT KSS

20140608 GÖRLEV DK UTSLLNING 4 DOMARE SEAMUS OATES IRL.

CHKL 1 2BERNHARD" 1 EXL CK 2 BH

VETKL 1 "DAVID" EXL CK BH BIR BÄSTA VETERAN VET BIS 3

UTSTÄLLNING 3 DOMARE HOWARD OGDEN GB

CHKL 1 2BERNHARD" 1 EXL CK 1 BH KLUB CERT KLUB CHAMPION BIR

VETKL 1 "DAVID" EXL CK BH 2 VETERAN KLUBCERT VETERANKLUB CHAMPION BÄSTA VETERAN

GÖRLEV 2014-06-07 NAT KSS

GÖRLEV 2014-06-07 UTSTÄLLNING 1 DOMARE KRESTEN SCHEEL DK

 CHKL "BERNHARD EXL CK CLUBCERT 1 BH  2

 VETKL "DAVID" EXL CK VETCLUBCERT BH 1 BÄSTA VETERAN BIR

GÖRLEV 20140607 UTSTÄLLNIN 2 DOMAREGABY RUNGE DE

 CHKKL "BERNHARD" 1 EXL CK KLUBCERT BH 1 BIR

 VETKL "DAVID EXL CK VETKLUBCERT BH 2 BÄSTA VETERAN

NEUMUNSTER 2014 05-31 INT

20140531 NEUMUNSTER INT GABY RUNGE DE

 OPENKL "BERHARD 1 EXL CK CERT

 VETKL "DAVID 1 EXL CK VETCERT BH 2 BÄSTA VETERAN

2014-05 10-11 ROSKILDE INT

2014 05 10 ROSKILDE INT DOMARE  GUNNAR NYMAN DK

CH "BERNHARD  EXL CK 2 BH R-CACIB

VETKL "DAVID" EXL CK 3 BH BÄSTA VETERAN

2014 05 11 DOMARE MARIA MARLONKA DEKARISTOU GR

CHKL "BERNHARD EXL CK 3:a

VETKL "DAVID" EXL CK BÄSTA VETERAN

HILLERÖD 20140921 INT DOMARE ÅKE CRONANDER

BABYVALP OTTO BIR VALP

CHKL BERNHARD 2 EXL CK BH 3 R-CACIB KLAR FÖR INTERNATIONELLT CHAMPIONAT